Patentujto.cz - o projektu patentujto.cz

O nás

Patentuj.to

PATENTUJTO.cz je nezávislá společnost, která se zaměřuje na pomoc klientům a zprostředkování registrace/přihlášení produktů k ochraně duševního vlastnictví. V rámci naší činnosti spolupracujeme s předními českými advokáty a patentovými zástupci, abychom našim klientům zprostředkovali ty nejkvalitnější služby. V rámci spolupráce Vám zajistíme produkt nejlépe odpovídající Vašim potřebám, a to vše především online z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.
Veškeré objednávky řešíme v zájmu klienta, profesionálně, s využitím odborných znalostí a zkušeností. Klienti oceňují lidský přístup, online řešení a preciznost. Garantujeme přenos zadaných informací technickým rozhraním patentovým zástupcům a advokátům tak, že je zachována důvěrnost předávaných informací.

Proč si vybrat nás?
Jsme profesionálové

Vše vyřídíme jednoduše za Vás, naším cílem je maximální spokojenost všech našich zákazníků.

Ovládáme paragrafy

Zkušení a námi prověření odborníci z oblasti duševního vlastnictví Vám vždy zaručí optimální a kvalitní řešení, které bude reflektovat Vaše představy.

Nikam nemusíte chodit

Šetříme Váš čas, naše služby si můžete objednat z pohodlí domova a vše s Vámi vyřešíme snadno na dálku on-line, telefonicky či poštou.